12 dic 2018

Published 17:35 by with 0 comment

Krishtlindje në Borë Bianca Resort & SPA Kolashin 23-25 Dhjetor 185 euro/pp

Krishtlindje në Borë  
Bianca Resort & SPA Kolashin 23-25 Dhjetor 185 euro/pp


Përfshihet:

💎 mëngjeset dhe darkat
💎 Darka festive e Krishtlindjeve me muzike live në 24 Dhjetor
💎 Shishe me vere vendase gjate neteve festive
💎 Perdorim falas i pishines, saunes, banjes Turke dhe qendres se fitnesit
💎 internet & parikim pa pagesë

Cmimet për fëmijët:
3 – 12 vjec, ne krevat me prinderit, 32 euro
3 – 12 vjec, ne krevat ekstra, 42 euro
Shtesa për transportin vajtje-arrdhje:
30 euro/personBora Travel &Tours / +355692040020
      edit

0 commenti:

Posta un commento