20 giu 2018

Published 17:43 by with 0 comment

Spanje , Costa Brava *PAKETE TURISTIKE * 4 Korrik * 7 Nete qendrimi * Cmimi momentalisht : 659 euro personi

Spanje , Costa Brava 
sp*PAKETE TURISTIKE * 
4 Korrik  * 7 Nete qendrimi  * 
Cmimi momentalisht : 659 euro/ppPerfshihet:

--Bileta avionit / nga Tirana
--Akomodimi ne Hotel : Guitart Rosa 3* 
--Mengjese dhe darke per cdo dite qendrimi 
--Transferta aeroport - hotel - aeroport

Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento