4 giu 2018

Published 18:12 by with 0 comment

Greqi / Parga, 29 Qershor - 6 Korrik , 7 Nete Cmimi : 967Euro/pp

Greqi / Parga
29 Qershor - 6 Korrik , 7 Nete  
Cmimi : 967Euro/pp


Më Shume Detaje: Lichnos Beach Hotel & Suites 5*
Koncepti All Inclusive Light:
Mëngjesi, Dreka dhe Darka - Bufe në Restorant me Pije pa kufizim: Ujë, Pije jo Alkoolike, Birrë Lokale dhe Verë të Bardhë dhe të Kuqe të Shtëpisë.
Kujdes: Pijet janë të përfshira vetëm gjatë Mengjesit, Drekës dhe Darkës në Restorant.
WIFI falas.
Transfertë Vajtje - Ardhje Falas nga Hoteli ne Parga.
Cadra dhe Shezllonë falas në Pishinë dhe Plazh.
Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.
Taksat janë:
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento