24 mag 2018

Published 22:42 by with 0 comment

Turqi *UDHETIM TURISTIKE* Pranverë në Stamboll,Nisa 1 qershor, 4 Ditë, 229 Euro/pp

Turqi  *UDHETIM TURISTIKE*  Pranverë në Stamboll
Nisa 1 qershor,  4 Ditë, 229 Euro/pp Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
OPSIONALE:
1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
2. Shtesë për Darkë €25 për 3 netë.
📫 

Kontakt: 
Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento