27 mar 2019

Published 16:35 by with 0 comment

#Ambasada #Romë / PASAPORTA BIOMETRIKE dhe KARTA IDENTITETI ELEKTRONIKE është GATI per ata qe kane aplikuar para dates 15.03.2019

Njoftim për pasaportat!
Ambasada njofton se qytetarët që kanë aplikuar për pasaportë deri më 15.02.2019, mund të tërheqin pasaportën në zyrën konsullore të Ambasadës, gjatë orarit zyrtar (nga e hëna në të premte me orarin 09:00 - 14:00).

💡Nëse keni nevojë për ndihmë për të aplikuar on-line na shkruani në messengero 

ose telefono +393480290116 nga e hena ne te premte nga ora 09 deri ne oren 18:00


https://www.facebook.com/infokonsullore/

      edit

0 commenti:

Posta un commento