8 nov 2017

Published 17:47 by with 0 comment

Festat e Nentorit ne Dubrovnik/Kroaci, per vetem 109€/pp

Festat e Nentorit ne Dubrovnik/Kroaci, 
Nisja me date  28 Nentor per vetem 109€/pp


Paketa përfshin:
 akomodimin në Hotel Sun Gardens 5* për 2 netë
 mengjesi dhe darka
 darke festive per festen e Flamurit
 ofrohet upgrade ne akomodim ne dhome dyshe Deluxe ne baze disponibiliteti ne hotel.
 transferta vajtje-ardhje deri ne qytetin e vjeter te Dubrovnikut (2 here ne dite)
 10 % zbritje ne te gjitha trajtimet SPA.
 ofrohet falas Check in heret /Check out i vone sipas disponibilitetit, deri ne ora 18.00
 perdorim i Wireless pa pagese ne te gjitha hapsirat e hotelit
 pishina e bredshme dhe e jashtme falas.
 parkim falas brenda dhe jasht hotelit
🚫 Kujdes: Transporti nuk eshte i perfshire

Bora Travel & Tours / + 355 69 20 400 20 
      edit

0 commenti:

Posta un commento