26 ott 2017

Published 15:45 by with 0 comment

Vjenë, Pragë dhe Budapest Nisja me 25 Nëntor 449 euro/pp

Vjenë, Pragë dhe Budapest 
Nisja me 25 Nëntor  449 euro/pp
Me Shume Detaje: Çmimi përfshin💰:
Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
Akomodim në hotel me 3 yje,
Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Në pagesë nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Bora Travel & Tours / ++355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento