31 ott 2017

Published 11:23 by with 0 comment

Stokholmi / Suedi , Nisja me date 17 nëntor 185euro/pp

Stokholmi / 📍Kryeqyteti i Suedisë dhe një nga qytetet më të bukura nordike
Nisja me date 17 nëntor, 185euro/ppNe cmim perfshihen:
➤ 1- Biletat vajtje-ardhje nga Podgorica
➤ 2- Akomodimi në Ibis Styles Stockholm Odenplan 3*
➤ 3- Mëngjeset për çdo ditë qëndrimi

Blu Line Travel / +355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento