16 set 2017

Published 17:13 by with 0 comment

Vjeshtë në Bangkok dhe Pattaya ✈ Nisja 23 Nentor \ Vetem 1079 Euro/P \ 8 Dite

Vjeshtë në Bangkok dhe Pattaya

Vetem 1079 Euro/P
8 Dite
 ✈Nisja 23 Nentor
Perfshihet: Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup - Bangkok nëpërmjet Dubait.
Akomodimi në hotele 5*.
Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
Shëtitjet në Tajlandë me autobus (sipas programit)
Shoqërues dhe guidë shqiptare, dhe Guidë Tajlandeze për të gjithë ditët e qëndrimit
Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana për në Shkup.
Hyrjet sipas programit në Monumentet në Bangkok: Pallati Madh, Tempujt e Qytetit.
Lundrimi me Varka në Tregun lundrues.
Hyrje në Fermën e Krokodilëve.
Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik dhe Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik.

Per prenotime : Alba Travel and Tours
      edit

0 commenti:

Posta un commento