26 set 2017

Published 11:21 by with 0 comment

VJESHTE NE AMSTERDAM🍂 vetem 399 Euro/P \ 4 Dite ✈ Nisja 13 Tetor


VJESHTE NE AMSTERDAM
Vetem 399 Euro/P
4 Dite
Nisja 13 Tetor

Perfshihet:
Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Per prenotime :
Alba Travel and Tours
      edit

0 commenti:

Posta un commento