27 set 2017

Published 10:24 by with 0 comment

Super ofert drejt Tajlandes, Bangkok/Phuket ,13 - 22 Nëntor, 8 netë/9 ditë, 1299 Euro/pp

Super ofert drejt Tajlandes / Bangkok / Phuket 
Nisja me 13 - 22 Nëntor, 8 netë/9 ditë, 1299 Euro/pp


Përfshihet: 
 Bileta e avionit vajtje ardhje.
🏨 Akomodimi 3 netë në Bangkok në hotel Eastin Grand Sathorn 5* dhe Akomodimi 5 netë në Phuket në    hotel Diamond Cliff Resort 5*.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
🚌 Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport në të dy vendet.
 Tur ditor në ishujt Phi Phi.


Blu Line Travel / +355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento