8 ago 2017

Published 11:30 by with 0 comment

Riviera Shqiptare 8-20 Gusht 95€ \ 25-27 Gusht 85€


► Dita e pare:
Nisja te Premten pas pune ne oren 17:00 nga Tirana .
Ndalese per kafe gjate Rruges.
Ndalese ne Llogara.
Akomodimi ne hotel rreth ores 21:30 .
Darka ne hotel .

Pas darkes shetitje e lire buze detit per relaks .
►Dita e dyte:
Mengjesi ne Hotel 7:00 – 8:30
Kafe buze detit ne Dhermi 8:30 – 9:30

Xhiro me Skaf per ne Gjipe, nje nder vendet me te bukur te Rivieres,
Vizite tek Shpella e Pirateve.
Kohe e lire per Plazh ne Gjipe.
17:30 Kthehemi me skaf per ne dhermi.
7:30 – 21:00 Kohe e lire
21:00 Konsumimi I darkes ne hotel .

►Dita e Trete:
​Mengjesi ne hotel 7:00 – 8:30
Xhiro me Skaf per ne Gjirin e Grames,Palase, Shen Andrea, Shpella nenujore Blu Kthimi ne oren14:00 .( kjo shetitje eshte opsionale pasi ka nje kosto extra 3000 lek te reja per person ).

Persona qe nuk deshirojn te jene pjese e kesaj vizite mund te bejn plazh ne Drymades .
Nisja ne oren 17:00 per ne Tirane .

Ndalese per kafe gjate Rruges
Mberritje ne Tirane ne darke .

Fundi I sherbimit tone .
Ne cmim perfshihet :
– Akomodimi ne hotel ne Dhermi.
– Lundrimi me skaf : Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi.
– Transporti dhe shetitjet sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades.
-Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit.
– Perdorimi i pishines se hotelit.

 

Zenith Travel +355 66 400 0016 

      edit

0 commenti:

Posta un commento