22 ago 2017

Published 16:04 by with 3 comments

Fito 3 bileta avioni vajtje ardhje... Po PO, #Falas

Shumë prej jush nuk e kanë mendjen as te puna e as te bilatat falas...por po shijojnë keto ditë pushimesh :)

Sidoqoftë secili prej nesh ka mundesinë të fitoje një biletë avioni falas.

SI FUNKSIONON?

Mjafton të publikoni në profilin tuaj personal Facebook, Twitter ose Instagram një foto që keni shrepur gjate udhëtimit për në pushime ose gjate pushimeve shoqëruar vetem me hashtag-un  #PaketaTuristike brenda dates 05/09/2017


KUSH  FITON dhe SI NA KOMUNIKOHET CMIMI ?

Fiton fotografia 1) më e bukur 2) më shumë e shperndarë 3) më e pëlqyer

- çmimi mundesohet nga paketaturistike.com dhe pergjegjesi i konkursit do kontaktoje fituesit dhe do beje publike emrat me daten 15/09/2015

- Bileta eshte personale dhe eshte e vlefsheme per fluturimet direkt Rinas > Europë brenda datave 27shtator 2017 deri me daten 24/11/2017

Për më shumë info nëse rregullorja nuk është e qartë shkruaj ne WhatsApp ose telefono +355672907300

Foto të mbara \ pushime të mbara e paçi fat \ Good luck
      edit

3 commenti:

  1. Ja fitusit e konkursit...për fat të mirë janë që të 3-ja femra dha dashamirëse të udhetimeve. 1) ELONA 2 ) ANA 3) DOMENIKA / DO TI KONTAKTOJME NE PER TU DHËNË LAJMIN E MIRE. Fluturim të këndshëm /

    RispondiElimina