10 lug 2017

Published 16:01 by with 0 comment

Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi,Nisja 3 Gusht, 5 Ditë €399/pp

Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi
Nisja 3 Gusht,  5 Ditë €399/pp


Me Shume Detaje:
Çmimi për person të Rritur në Kabinë Dyshe. 
Në pagesë përfshihen:
🍉 Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus.
🍉 Akomodim në Kroçieren për 4 ditë Lundrim, 3 netë fjetje.
🍉 Mëgjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere.
🍉 Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
🍉 Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere.
🍉 Ekskursion dhe Vizitë në Efes gjatë zbritjes në Kushadasi.

🍉  Taksat Portuale.
 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.


Hima Travel / +355 69 47 67 427

      edit

0 commenti:

Posta un commento