22 giu 2017

Published 16:06 by with 0 comment

Plazh ne ishullin e mrekullueshem te Kretes Greqi, Nisja me 4 Korrik 7 nete, 479 euro/pp

Plazh ishullin e mrekullueshem te Kretes / Greqi
Nisja me 4 Korrik, 7 nete, 479 euro/pp
Perfshihet ne cmim:
fluturimi direkt vajtje-arrdhje nga Selaniku
akomodimi ne hotelet e meposhtme per 7 nete qendrimi
mengjeset dhe darkat
Kalypso Hotel Malia 3* superior - 953 euro cifti
Hersonissos Central Hotel 3* - 955 euro cifti
Lavris Hotel & Bungalows 4* - 1165 euro cifti
Insula Alba Resort Hotel 5* - 1570 euro cifti
Oraret e nisjes:
06.20 - 07.30
Oraret e kthimit:
19.45 - 21.00
Hotelet e mesiperme kane vleresime mbi 8, duke u bazuar ne booking.com. Koncepti qe sugjerojme eshte mengjes dhe darke, ne kete menyre do keni mundesi te eksploroni ishullin. Nese deshironi pushime per plazh, na kontaktoni per variante All Incluisve. Oraret e mesiperme jane oraret qe sugjerojme, pasi keshtu mund ti shfrytezoni te gjitha ditet e qendrimit.

Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento