29 giu 2017

Published 17:58 by with 0 comment

Lefkada/Greqi , Nisja 3 korrik, 5 ditë për 220 €/pp

Lefkada është një ndër ishujt grekë me plazhet më magjepsës!!!
Mos e humbisni rastin për të pushuar në to...!!!
Lefkada/Greqi , Nisja 3 korrik, 5 ditë për 220 €/pp


Çmimi përfshin:
 Transport komod Tiranë – Lefkada vajtje ardhje.
 Akomodimi në Hotel Ionion Star 4*
 Përdorimi i pishinës së hotelit, çadrat dhe shezllonet në pishinë.
 Mëngjeset dhe darkat
 Shoqërues shqiptar nga agjensia


Kalemi Travel & Tours / +355698885656
      edit

0 commenti:

Posta un commento