15 giu 2017

Published 17:14 by with 0 comment

Korfuz All Inclusive Date 16 - 18 Qershor vetëm 99€/pp

Korfuz All Inclusive
Date 16 - 18 Qershor vetëm 99€/pp
Hotel Ionian Park 4*
Në cmim përfshihet
📎Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz.
📎Akomodimi 2 Net / 3 Dite
📎Shërbimi All inclusicve – me mengjes, dreke, darke dhe pijet e perfshira.
📎Shëtitjet sipas programit
📎Shoqërues gjatë udhëtimit
Në çmim nuk përfshihet:
📎Pagese Ekstra Bileta Tragetit (11 Euro Vajte Ardhje)


Matias Travel & Tours / +355699961122 
      edit

0 commenti:

Posta un commento