15 giu 2017

Published 10:17 by with 0 comment

Budva vetem €35/pp 17 Qershor, 2 dite

Budva vetem €35/pp 17 Qershor, 2 dite
Akomodimi ne Hotel Loza 2* ekonomik  – 35 euro/person (mengjes + darke)


Programi: 
Dita e pare:Nisja ne mengjes ne oren 6:00 ne drejtim te Malit te Zi. Ndalese rruges per kafe perpara se te kalojme pike kufitare te Muriqanit.Pasi te kalojme ne token Malazeze ndalesa e pare do te jete ne Shen Stefan. Ndalese per fotografi e ishullit te famshem te Shen Stefanit, per te vazhduar me pas udhetimin ne Budva. Akomodimi ne hotel ne qender te qytetit,  nga ku keni mundesine qe te vizitoni edhe ne menyre individuale pikat me te mira te qendres se Budves Si porti i jahteve , Pedonalja buze detit , Qytetin e vjeter, Kalane dhe Qendrat tregtare qe ndodhen ne afersi te zones.
Dita e dyte:  Pas mengjesit ne hotel, nisemi drejt Kotorit. Do te vizitojme Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit si dhe Monumentet dhe atraksionet kryesore te qytetit. Me pas nisemi drejt Ulqinit. Vizite e qytetit dhe kthimi ne Tirane. Fundi i sherbimit tone !
Në pagesë përfshihet:
1. Transporti vajtje-arrdhje dhe vizitat
2. Akomodim në nje nga hotelet me siper, per 1 nate qëndrimi.
3. Mëngjesi dhe Darka
4. Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.
Në pagesë nuk perfshihet:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

Femijet:
0-2 vjec eshte falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
nese nuk i ka mbush 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.

Kalemi Travel & Tours / +355698885656

      edit

0 commenti:

Posta un commento