24 mag 2017

Published 10:58 by with 0 comment

Pushime ne Korcula, Kroaci / Vetem per 329 euro/pp 7 nete,Periudha 5-12 qershor

Pushime ne Korcula, Kroaci 
Vetem per 329 euro/pp 7 nete
Periudha 5-12 qershor
Ne cmim perfshihet:
🏩Akomodim ne hotel Hotel Liburna 4*
🍔Mengjeset dhe darkat per te gjitha netet e udhetimit
📆Periudha 5-12 qershor
👀Cmimet e vlefshme deri me 30 Maj! Nxitoni te rezervoni

#PaketaTuristike / #BLU LINE TRAVEL /+355672907300
👀
      edit

0 commenti:

Posta un commento