15 mag 2017

Published 10:59 by with 0 comment

Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €219/pp / Nisje ne daten 26 maj

Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €219/pp
Nisje ne daten 26 maj


Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – AeroportKontakt :Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20 
      edit

0 commenti:

Posta un commento