18 mag 2017

Published 15:50 by with 0 comment

Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €599/pp,nisje ne 19 maj

Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €599/pp,nisje ne 19 maj
NXITONI...!!!


Në pagesën 599 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Shkup - Barcelonë - Shkup.
2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 7 netë, Fjetje 2 Netë Barcelonë, 1 natë Madrid, 2 netë Lisbonë, 1 natë  Malaga dhe 1 natë Valencia.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 42 x 32 x 25cm.


Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento