29 mag 2017

Published 10:27 by with 0 comment

Malta me super cmime Nisje ne date 1 Shtator, 697 Euro/pp

Malta me super cmime...! Nxitoni te rezervoni dhe te perfitoni pushime te paharrueshme...!
Me nisje ne date 1 Shtator (7 nete/ 8 dite qendrimi) 
Vjen per 697 Euro / PersoniTe perfshira ne cmim: 
 Udhetimi vajtje- ardhje Shkup- Malte- Shkup
 Me 5 kg cante dore
 Akomodimi ne Hotel per 7 nete dhe 8 dite qendrimi
 Koncepti i Hotelit: Half- Board


Hima Travel / +355 69 47 67 427
      edit

0 commenti:

Posta un commento