27 mag 2017

Published 15:44 by with 0 comment

Budva 5 dite, ne 5 plazhe te ndryshme , nisja me 12 Qershor, €189/pp

 Budva 5 dite, ne 5 plazhe te ndryshme , nisja me 12 Qershor, €189/ppDita 1:
Nisja nga Tirana ne ora 07.00. Kryerja e procedurave kufitare. Vazhdohet udhetimin per ne Tivar. Vizite e Tivarit dhe kohe e lire per te pushuar ose per te konsumuar dreken. Nisja per ne Budva dhe akomodimi ne hotel. Plazh ne “Slovenska”. Ora 20.00 darka.
Dita 2:
Ora 07.00-09.00 Mengjesi. Plazh ne “Jaz”. Ora 20.00 darka.

Dita 3:Ora 07.00-09.00 Mengjesi. Opsionale: Xhiro me anije dhe ndalese per plazh ne ishullin “Hawaii” ne Budva. Ora 20.00 darka.
Dita 4:
Ora 07.00-09.00 Mengjesi. Plazh me shkuma party ne Ploce. Ora 20.00 darka.

Dita 5:Ora 07.00-09.00 Mengjesi. Plazh ne “Slovenska Plaza”. Ora 16.00 nisja per Tirane.

Ne cmim perfshihet:– transporti vajtje-arrdhje me autobus komod
– transfertat per ne Ploce, ishulli Hawaii, Jaz
– akomodimi ne hotel me 3*
– mengjeset dhe darkat
– shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit
Shenim: Shazllonet e plazhit nuk jane te perfshira ne cmim. Kushtojne nga 5-20 euro 2 shazllone + 1 cader, cmimet variojne sipas plazheve. Guida do ju rekomandoje plazhet me cmimet me te lira per te qendruar.


Kalemi Travel & Torus / +355698885656


      edit

0 commenti:

Posta un commento