26 apr 2017

Published 15:24 by with 0 comment

Pranverë në Spanjë dhe Portugali / Nisja më 19 Maj. 8 Ditë €599/pp

Pranverë në Spanjë dhe Portugali
Nisja më 19 Maj. 8 Ditë €599/pp
Vizitohet: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. 


Në pagesën përfshihen:
Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Shkup - Barcelonë - Shkup.
Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
Akomodim në hotel për 7 netë, Fjetje 2 Netë Barcelonë, 1 natë Madrid, 2 netë Lisbonë, 1 natë Malaga dhe 1 natë Valencia.
Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 42 x 32 x 25cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento