16 feb 2017

Published 11:05 by with 0 comment

Tur 8 Ditor per vetem 379 Euro Date: 20 – 27 Maj 379 Euro/personi

Tur 8 Ditor per vetem 379 Euro/pp
Date: 20 – 27 Maj 
Vizitohet  Budva, Bar, Sezana, Rijeka, Milano, Savona, Venecia, Nica,Monte Carlo, BarcelonaPerfshihet: 
1. Udhetimi me autobus komod.
2. Akomodim në hotel per 7 nete qendrimi ne hotele 3* dhe 4*.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1.Gjithçka që nuk është përmendur në këtë program
2.Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3.Hyrja ne Venecia qe kushton 20 euro taxa dhe Trageti
KUJTESE:
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj


Matias Travel & Tours
Kontakt: +355683333887


      edit

0 commenti:

Posta un commento