25 feb 2017

Published 10:42 by with 0 comment

Super Pushime Ultra All inclusive ANTALYA 2017

Super Pushime Ultra All inclusive ANTALYA 2017

                 NXITONI
45% Z britje rezervoni deri dt 28 Shkurt! 


Ofertat jane te vlefshme per nisje dt 3 Qershor

👉 Raymar Resort Side 5* Cmimi 390 Euro/pp
👉 Sirius Delux Alanya 5* Cmimi 429 Euro/pp
👉 Orange County Kemer 5* Cmimi 505 Euro/pp
👉 Sherwood Dreams Belek 5* Cmimi 505 Euro/pp
👉 Sherwood Club Kemer 5*
Cmimi 555 Euro/pp
👉 Rubi Platium Alanya 5* Cmimi 575 Euro/ppNe cmim perfshihet:👇
✔Akomodimi 6 Net/ 7 Dite
✔Koncepti Ultra All Inclusive (Gjithcka e perfshire pa Limit)
✔Argetim Pishina & Aquapark
✔Bileta e Avionit TIRANE – ANTALJA – TIRANE
✔Transferta AEROPORT-HOTEL- AEROPORT
✔Guide dhe shoqerues shqiptare Kontakt: Blu Line Travel \ PaketaTuristike \ +355662907300


      edit

0 commenti:

Posta un commento