8 feb 2017

Published 14:38 by with 0 comment

Rezervo qe tani pushimet ne Costa~Brava

Rezervo qe tani pushimet ne Costa~Brava

Nisja ne daten 19 Qershor
Qendrimi 5 Dite 
Cmimi momentalisht 365 euro/pp

Te perfshira ne cmim : 
Bileta avionit vajtje-ardhje nga Shkupi
Transferta aeroport-hotel-aeroport
Akomodimi ne Hotel per 4 nete qendrimi ( Hotel Delamar 3*, me vlersime maksimale ne booking, 2 min larg plazhit me te frekuentuar nga turistet )
Mengjes dhe Darke
                                                                                BORA Travel & Tours 
                                                                            Kontakt:+355 69 20 400 20 


      edit

0 commenti:

Posta un commento