23 feb 2017

Published 10:56 by with 0 comment

Pranvere ne Mynih, 4 Dite 339 Euro/pp

Pranvere ne Mynih, 4 Dite 339 Euro/pp
4 Maj 2017 - 7 Maj 2017
Perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel me 3 yje,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento