22 feb 2017

Published 10:57 by with 0 comment

Fundjave ne Sofje 3 dite 99 Euro/pp

Fundjave ne Sofje 3 dite 99 Euro/pp
Data e Udhetimit : 3-5 Mars


Ne Cmim Perfshihet 
• Transport Komod vajtje - ardhje 
• 2 nete akomodim ne hotel me 4* ne qender te Sofjes 
• Mengjesi per te gjitha ditet dhe darka 
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit 

Zenith Travel
Kontakt:+355696810063
      edit

0 commenti:

Posta un commento