30 gen 2017

Published 16:39 by with 0 comment

Super Oferta ne Mavrove, Struge,Pogradec

Super Oferta ne Mavrove, Struge, Pogradec                                              Programi 2 Ditor

                                              
Data e Udhetimit 2 Ditor  : Shkurt  ►  4-5 , 11-12 , 14-15 , 18-19  , 25-26 

Ne cmim perfshihet : 
• Akomodimi ne hotel 
• Mengjesi + Darka 
• Transporti vajtje - ardhje plus vizitat . 
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .
• Perdorimi i Pishines ,Saunes,Fitness

❄️Hotel Exclusive 3 Dite €30❄️
❄️Hotel Diplomat 3 Dite €30❄️
❄️
❄️Hotel Mirage 4* 3 Dite €49❄️
❄️Hotel Izgrev 5* 3 Dite €54
  

Dita e pare:   Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Struge. Vizite ne Struge dhe ne Oher. Akomodimi ne hotel . Pasditja e lire.Darka ne Hotel .
Dita e dyte: Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe per te bere ski deri ne ora 15.30 . Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.


#Struge                                         Programi 3 Ditor 

Data e Udhetimit 3 Ditor : Shkurt ► 3-5 , 10-12 , 17-19 , 24-26

Ne cmim perfshihet : 
• Akomodimi ne hotel 
• Mengjesi + Darka 
• Transporti vajtje - ardhje plus vizitat . 
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .
• Perdorimi i Pishines ,Saunes,Fitness

❄️Hotel Exclusive 3 Dite €59❄️
❄️Hotel Diplomat 3 Dite €59❄️
❄️
❄️Hotel Mirage 4* 3 Dite €79❄️
❄️Hotel Izgrev 5* 3 Dite €89


Dita e pare: Ora 08.00 nisja nga Tirana drejt qytetit te Ohrit .Vizite ne  shetitoren buze liqenit , ne pazarin e vjeter te qytetit dhe ne Kalane e Aleksandrit te Madh .Kthimi ne Struge per te vizituar kete qytet te bukur te ndare permes nga lumi i Drinit te zi .Akomodimi ne hotel . Pasditja e lire.Darka ne Hotel 
​►Dita e dyte: Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove . Kohe e lire per ski dhe vizite ne natyren e bardhe te ketij parku kombetare te mbrekullueshem .Konsumimi i drekes ne menyre individuale ne Mavrove . Kthimi per ne Struge ne oren 16:00.Pasdite e lire . Darka ne hotel .
►Dita e trete: Pas mengjesit, nisemi drejt Pogradecit ku gjate rruges dote viztojm kishin e Shen Naumit  dhe fshatin turistik te Tushemishtit dhe Drilonit .Mberritja ne Tirane  ne darke.


Pogradec
                           Zenith Travel \ Kontakt:  +355696810063      edit

0 commenti:

Posta un commento