28 gen 2017

Published 14:59 by with 0 comment

Bileten 3 ditore te hyrjes ne festival (Tomorrowland ) 399 euro /personi

Bileten 3 ditore te hyrjes ne festival (Tomorrowland )

399 euro /personi 
21 korrik - 24 korrik


Tashme  dhe ju mund te jeni pjese e festivalit me te famshem te muzikes elektronike te Tomorroland ku mund te ndiqni DJ me te famshem si prsh David Guetta, Martin Garrix, Steve Aoki etj.


Ne cmimin perfshihet :

Bileta avionit vajtje ardhje (Tirane-Bruksel )
🚌Transporti  me autobuz Bruksel - Boom (DreamVille )
 Akomodimin ne cadra per 3 nete 4 dite 
Zenith Travel \ Kontakt:  +355696810063
      edit

0 commenti:

Posta un commento