10 dic 2016

Published 23:40 by

Paris, 30 Dhjetor, 5 dite, €695 đź—Ľ

Paris, 30 Dhjetor, 5 dite, €695

Te perfshira

Fluturimi me Pegasus Tirane – Paris – Tirane
Akomodimi ne hotel Ibis Paris Alesia Montparnasse 3* me mengjes
Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport dhe sipas transfertat sipas programit.
City Tour Paris
Guide Profesionale

Te paperfshira

Drekat dhe Darkat
Hyrjet ne monumente dhe muzeume
Darka Gala e Vitit te Ri
Cdo gje qe nuk eshte e perfshire ne program


për më shumë info
shkruaj njĂ« mail nĂ« adresen 
udhetime.eu @ gmail.com

      edit