5 dic 2016

Published 22:15 by

Festoni me ne Vitin e Ri \ Dubrovnik \ Vetëm 237 eur/person

Radisson Blu Resort & Spa***** Dubrovnik
31Dhjetor - 2 netë/3 ditë
Vetëm 237 eur/personTë përfshira:

Akomodim në hotel për 2 netë
Mëngjesi dhe darka
Darka gala me muzike live në datë 31 Dhjetor
Muzikë live edhe në datë 1 Janar
Festë për fëmijët për Vitin e Ri
Hyrje falas në SPA nga Occo (Pishina, Sauna, Fittness)
Check-out i vonë në rast disponibilitet
Internet WI-Fi & Parkim Falas.
 


Na kontaktoni në:
Globus Travel
Cel: 0672089333
      edit