15 ott 2016

Published 18:39 by

WEEKEND në Mali i Zi \ BIANCA RESORT & SPA \ 2 Netë \ Cmimi: 164 Euro Çift

Përfshihen në çmim:2 nete fjetje ne Superior ose Executive room
Mengjesi dhe darka ne Chives international restaurant per 2 persona
Perdorimi i pishines
Perdorimi i Hamam
Perdorimi i faciliteteve dhe saunes
Parking falas
Wi –Fi falas

Femijet nga 0-2.99 vjec falas
Suplementi per femijet 03-11 vjec 20 euro per femije per pakete(krevat ekstra dhe vaktet)


Jona Travel
+355686033666
      edit