6 ott 2016

Published 15:25 by

Verona 4 dite, 249€

Fundjave ne Verona duke filluar nga 249 €/Person.
Ne cmim perfshihet:
– Udhetimi me avion vajtje ardhje
– Akomodimi ne Hotel per 3 nete me mengjes
SHENIM: Oferta vlen per nisje pas dates 15 Janar, dhe per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Verona. Hotelet ne kete faqe jane vetem 3 prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. Disa prej hoteleve ofrojne edhe transferte vajtje ardhje aeroport-hotel.
MARTINI HOTEL VERONA 3* (Paketa ne kete hotel kushton 249 €/Person )

MONTRESOR TOWER HOTEL 4* (Paketa ne kete hotel kushton 289 €/Person )

REALIS DE CHARME IL SOGNIO DI GIULIETTA 5* (Paketa ne kete hotel kushton 699 €/Person)

Kalemi Travel
+355695884999
      edit