13 ott 2016

Published 16:06 by

Tailanda 👉 Bangkok ▪ Phuket \ Duke filluar nga 1099 eur/person


Një udhëtim, dy destinacione!

Duke filluar nga 1099 eur/personTë përfshira:

Bileta e avionit vajtje - ardhje

Akomodim në hotel me 5 yje(2 netë Bangkok dhe 3 netë Phuket)


Mëngjesi për të gjitha ditët e qëndrimit


Përfitoni ofertën me rezervime të hershme!


Globus Travel
Cel: +355672089333
      edit