26 set 2016

Published 11:45 by

Greqi \ All Inclusive, Halkidiki, 5 Ditë €119 \ Nisja më 30 Shtator

Po të rrish në shtëpi do shpenzosh më shumë. Greqia është shteti i parë që populli shqiptyar ju drejtua diten e parë pas renies së komunizmit.
Ka kohë që shqiptarët tashmë shkojn për qef e jo më për punë dhë me datën 30/09/2016 kanë munësinë të shkojnë për kokerr të qefit sepse do shpenzojnë shumë pak :)All Inclusive, Halkidiki, 5 Ditë €119,

Nisja më 30 Shtator.

Transporti i përfshirë.

-Hotel Bellagio 3* - 5 Ditë €119
-Hotel Kriopigi 4* - 5 Ditë €129
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.
Per me shume informacion na shkruani ne inbox
ose ne numrin e kontaktit.

Për më shumë info na shkruani një mail ( udhetime.eu[@]gmail.com )
me emer mbiemer dhe numer telefoni dhe nje operator ju telefonon
      edit