10 feb 2020

Published 18:01 by with 0 comment

Pushime në Egjipt: Kairo, Sharm El Sheikh duke filluar nga 385 euro


Pushime në Egjipt


Pushime në Egjipt nga Kalemi Travel. Kaloni pushimet verore fantastike në vende si Kairo apo Sharm el Sheikh. Një pakete turistike në Kairo ju mundëson një udhëtim në Egjipt me avion, akomodim luksoz, dhe ture tek piramidat. Ndërkohë, paketa turistike për në Sharm el Sheikh ju lejon të kaloni pushime në një nga zonat bredgetare më të bukura në botë. Gjithashtu, mund të interesoheni për një paketë turistike që i përfshin si Kairon ashtu edhe Sharm el Sheikh-un. Kontaktoni Agjensi Turistike në Tiranë Kalemi Travel & Tours për këto pushime verore, apo paketa turistike në vende të tjera fantastike, me cmimet më të volitshme. 
Paketa Kairo duke filluar  385 euro 
Ne cmim perfshihet:Udhetimi me avion vajtje ardhje Tirane – Kairo  – Tirane
4 nete ne hotel Cairo Pyramids 5* perballe piramidave me mengjes
Tur tek piramidat (8 ore)
Shetitje dhe darke ne Nile (4 ore)
Paketa Sharm el SheikhNese interesoheni vetem per plazh ne Sharm el Sheikh:
12 – 18 shkurt
Cyrene Grand Hotel 5* 635 euro
Pyramisa Sharm El-Sheikh Resort 5* 650 euro
Charmillion Club Aqua Park 5* 669 euro
Concorde El Salam Sharm El Sheikh by Royal Tulip 5* 675 euro
Jaz Mirabel Beach Resort 5* 679 euro
Albatros Aqua Park Sharm 5* 675 euro
Cleopatra Luxury Resort 5* 695 euro
Jaz Belvedere 5* 699 euro
Charmillion Club Resort 5* 699 euro
Ecotel Dahab Resort 5* 709 euro
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* 775 euro
Le Royale Collection Luxury Resort 5* 820 euro
Baron Resort Sharm el Sheikh 5* 835 euro
Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort 5* 769 euro
13 – 20 mars
Cyrene Grand Hotel 5* 529 euro
Charmillion Club Resort 5* 539 euro
Pyramisa Sharm El-Sheikh Resort 5* 539 euro
Charmillion Club Aqua Park 5* 565 euro
Concorde El Salam Sharm El Sheikh by Royal Tulip 5* 569 euro
Jaz Mirabel Beach Resort 5* 599 euro
Jaz Belvedere 5* 609 euro
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* 619 euro
Ecotel Dahab Resort 5* 625 euro
Cleopatra Luxury Resort 5* 650 euro
9 – 16 prill
Cyrene Grand Hotel 5* 539 euro
Charmillion Club Aqua Park 5* 585 euro
Concorde El Salam Sharm El Sheikh by Royal Tulip 5* 599 euro
Baron Palms Resort Sharm El Sheikh 5* 610 euro
Jaz Mirabel Beach Resort 5* 629 euro
Charmillion Club Resort 5* 629 euro
Ecotel Dahab Resort 5* 639 euro
Cleopatra Luxury Resort 5* 699 euro
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* 765 euro
9 – 16 maj
Cyrene Grand Hotel 5* 459 euro
Pyramisa Sharm El-Sheikh Resort 5* 559 euro
Concorde El Salam Sharm El Sheikh by Royal Tulip 5* 585 euro
Jaz Mirabel Beach Resort 5* 635 euro
Albatros Aqua Park Sharm 5* 799 euro
Cleopatra Luxury Resort 5* 765 euro
Jaz Belvedere 5* 610 euro
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* 630  euro
Baron Resort Sharm el Sheikh 5* 780 euro
11 – 18 qershor
Cyrene Grand Hotel 5* 475 euro
Concorde El Salam Sharm El Sheikh by Royal Tulip 5* 499 euro
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* 505  euro
Cleopatra Luxury Resort 5* 540 euro
Charmillion Club Aqua Park 5* 619 euro
Jaz Belvedere 5* 619 euro
Charmillion Club Resort 5* 635 euro
Pyramisa Sharm El-Sheikh Resort 5* 650 euroJaz Mirabel Beach Resort 5* 655 euro
Albatros Aqua Park Sharm 5* 799 euro
Baron Resort Sharm el Sheikh 5* 780 euro
16 – 23 korrik
Cyrene Grand Hotel 5* 589 euro
Jaz Belvedere 5* 719 euro
Concorde El Salam Sharm El Sheikh by Royal Tulip 5* 719 euro
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5* 809  euro
Cleopatra Luxury Resort 5* 889 euro
Pyramisa Sharm El-Sheikh Resort 5* 755 euro
Jaz Mirabel Beach Resort 5* 819 euro
Te perfshira:
Biletat e avionit
Akomodim ne hotel
Mengjes + dreke + darke + pije
Paketes tuaj mund ti shtoni guida te ndryshme vendase si psh:
1.Darke me Beduinet-36 euro personi(ku perfshihet: darka ne shkretetire, transfertat nga hoteli, xhiro me deve dhe quad bike, si edhe darka)
2.Vizite ne Cairo- 70 euro personi (ku perfshihet:transferta me autobus, hyrja ne piramida, dreka)
3.Zhytje ne Blue hole -30 euro personi(ku perfshihet: transferta nga hoteli, dreka, pijet, guida,xhiro me deve.Paguhet 5 USD ekstra per pajisjet e zhytjes)
Paketa Kairo + Sharm el Sheikh duke nisur nga 769 €/personi
Vizitoni Piramidat e Egjiptit dhe pushoni ne plazhet e mrekullueshme te Sharm el Sheikh ne nje udhetim te vetem. Kontaktoni me agjentet tane per datat qe ju jeni te interesuar.
Ne cmim perfshihet:– Udhetimi me avion vajtje ardhje Tirane – Kairo – Sharm el Sheikh – Tirane
– 3 nete ne hotel Cairo Pyramids 5* perballe piramidave me mengjes dhe darke
– 5 nete ne Cleopatra Luxury Resort 5* ne Sharm El Sheikh all inclusive
– Transfertat aeroport hotel aeroport
‼️CMIMET MOMENTALE‼️
‼ Tani, udhetimet individuale mund t’i rezervoni online ne   www.hobi.al Zgjidhni opsionin “Holiday” qe perfshin avion + hotel, vendosni aeroportin nga deshironi te udhetoni, datat qe deshironi dhe do ju shfaqen te gjitha opsionet e hoteleve. Cmimet kane te perfshire edhe avionin. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti ose prane agjensise.
Kalemi Travel
      edit

0 commenti:

Posta un commento