19 gen 2020

Published 20:19 by with 0 comment

Udhëtim në Vjenë, Austri, 4 dite, 135€

Udhëtim në Vjenë, Austri, 4 dite, 135€


Udhëtim në Vjenë, Austri, qytetin e kafeneve “baroque” dhe monumenteve perandorake. Ky udhëtim në Vienë vjen për turistët Shqiptarë nga Agjensi Udhëtimi me Avion Kalemi Travel. Kontaktoni Agjensi Udhëtimesh Tiranë Kalemi Tours për këtë udhëtim në Vienë, oferta për pushime, apo për udhëtime turistike të tjera. 
Datat e nisjes:
21 dhjetor – 260 euro
11 janar – 195 euro
18 janar – 195 euro
25 janar – 195 euro
1 shkurt – 139 euro
8 shkurt – 135 euro
15 shkurt – 159 euro
22 shkurt – 165 euro
Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi nga Tirana me 10 kg cante dore
– Akomodimi ne hotel Mozart 3*, Arthotel Ana Enzian 3* ose te ngjashem
-Mengjeset per ditet e qendrimit
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, edhe nese rezervoni 4 jave para, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kane periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.
Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:
  1. Bilete per te shijuar koncertin e Mozart & Strauss – 47 €/Person
  2. Vizite ne te gjitha pikat kryesore te Vienes, planifikuar 1- 2 dite – 26 €/Person
  3. Guide 2 ore ne qytet me guide te licensuar – 7 €/Person
  4. Bilete hyrese per ne Belvedere duke shmangur rradhen – 17 €/Person
‼ Tani, udhetimet individuale mund t’i rezervoni online ne   www.hobi.al Zgjidhni opsionin “Holiday” qe perfshin avion + hotel, vendosni aeroportin nga deshironi te udhetoni, datat qe deshironi dhe do ju shfaqen te gjitha opsionet e hoteleve. Cmimet kane te perfshire edhe avionin. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti ose prane agjensise.
Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 
tags: viena, udhëtim në vienë, tiranë vienë, hotele në vienë, vienë tiranë, viti i ri në vienë, krishtlindje në vienë, viena austri, viena oferta, bileta avioni tiranë vienë, ofertë viena, hotel vienë, oferta viena, agjensi udhëtimi, udhëtime turistike, agjensi udhëtimesh, agjënsi udhëtimi tiranë, agjensi udhëtimesh me avion, agjensi udhëtimi me avion, axhensi udhëtimesh, agjensi udhëtimesh tiranë, agjensi udhëtimi online, axhensi udhëtimi, udhëtim turistik, udhëtim, agjensi udhëtimi turistike, agjenci udhëtimi, oferta turistike, oferta për pushime, oferta pushimesh, agjensi turistike tiranë oferta, oferta pushimesh, oferta bileta avioni, oferta udhëtimi, oferta për bileta avioni, oferta udhëtimesh me avion, oferta për udhëtime turistike.
Kalemi Travel
      edit

0 commenti:

Posta un commento