24 nov 2019

Published 19:21 by with 0 comment

Dubai 05 - 10 Dhjetor  799 eur personi 

Bota nuk do të ishte e njëjtë pa #Dubain!

Vizitoje me #grupin e #organizuar.
 05 - 10 Dhjetor  799 eur personi

Përfshihen:
▪️Fluturimi me nisje nga Tirana, bagazhe të plota
▪️Akomodim në hotel me 4 yje
▪️Mëngjeset për ditët e qëndrimit
▪️Guida në #Abu #Dhabi
▪️Shëtitjet sipas programit
▪️Siguracioni i shëndetit

Extra: Viza turistike

Mundësi financimi nëpërmjet FIBANK, me 0% interes. -------------------------------------------------⁣⁣
Për informacion dhe rezervime na kontaktoni:⁣⁣
Globus Travel
📞 0672089333 📩 tourism@globustravel.al⁣⁣
      edit

0 commenti:

Posta un commento