29 lug 2019

Published 10:48 by with 0 comment

Plazh ne Salerno, Capri, Amalfi, 31 korrik 6 dite, 450€/pp

Plazh ne Salerno, Capri, Amalfi, 31 korrik 6 dite, 450€/ppNë pagesë 450 Euro përfshihen:

Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Durrës -Bari dhe Sorrento – Kapri.
Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel Mediterranea 4* buze detit ne Salerno për 3 netë qëndrimi.
Mëngjeset dhe Darkat në Hotel.
Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.


Kalemi Travel & Tours / +35544319999

      edit

0 commenti:

Posta un commento