28 lug 2019

Published 08:45 by with 0 comment

Plazh All Inclusive ne Korfuz, 139€

Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve),
2. Vajtje – Ardhje me autobus.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro ne hotel me 3* per dhome/ per nate , 2 euro ne hotel me 4* per dhome/ per nate, dhe 4 euro ne hotel me 5* per dhome/ per nate.
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe


Për të ditur më shumë kontakto Kalemi Travel  
      edit

0 commenti:

Posta un commento