1 giu 2019

Published 14:12 by with 0 comment

Costa Brava , Spanje! 1 - 8 Korrik / 8 Dite. Çmimi : 399 euro pp

Costa Brava , Spanje!
1 - 8 Korrik / 8 Dite.  Çmimi : 399 euro pp


Te perfshira ne çmim : 

Bileta avionit / nga Shkupi.
Akomodimi ne Hotel : Gran Hotel Don Juan ****.
Mengjes dhe darke.


Bora Travel & Tours / +35545605999
      edit

0 commenti:

Posta un commento