26 gen 2019

Published 19:55 by with 0 comment

Ernest Airlines fillon fluturimet edhe Roma -Tirana e Genova - Tirana

Me kenaqesi ju informoj se duke filluar nga 31/03/2019 Ernest Airlines fillon fluturimet edhe Roma -Tirana e Genova - Tirana e anasjelltas.
Tashmë shqiptarët mund të shkojnë në Atdhe dhe të kthehen përsëri brenda dites.
Një komoditet tjeter për ata që jetojnë në itali e ofron Blu Line Travel ku klientët mund të paguajnë bileten në poste ose tabacchino.

Për info e preventive gjithmonë në dispozicion tuaj - #MBAJMËKRAHUNEPASAGJERIT 🇦🇱+355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento