28 ago 2018

Published 12:32 by with 0 comment

Napoli dhe Sorrento, Nisja 21 Shtator, 5 ditë, €259/pp

Napoli dhe Sorrento 
Nisja 21 Shtator, 5 ditë, €259/pp
Në pagesë përfshihen: 

1. Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Durrës -Bari dhe Sorrento – Kapri.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel 3* për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset në Hotele.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento