6 lug 2018

Published 12:46 by with 0 comment

Tur Struge – Oher \\ VIZITOHEN: STRUGE- OHER – SHEN NAUM – DRILON (15 Euro)

Nisje cdo dite te Diele 
Nisemi nga Tirana ne oren 06:30 . Pergjate udhetimit do te bejme nje ndale te shkurter. Pas kalimit te pikes kufitare te Qafe Thanes ndalesa e pare do te jete Struga, ku do te vizitojme Shetitoren buze lumit Drin.

Me pas vazhdojme udhetimin drejt Ohrit . Ne Oher do te vizitojme pazarin e vjeter te Ohrit apo sic njihet ndryshe Carshia, Amfiteatri, Kishen e Shen Sofise etj. Udhetimi jone me pas vazhdon drejt Manastirit te Shen Naum”-it.

Pas vizites ne Shen Naum nisemi drejt kufirit. Ndalesa e radhes ne Drilon. Rreth ores 18:00 nisja drejt Tiranes.
Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.

Ne cmim perfshihet: Udhetimi vajtje ardhje me mjet komod.
Shoqerues dhe guide ne gjuhen shqipe gjate udhetimit.

SHENIM: *Per te udhetuar nevojitet pashaporte biometrike ose karte identiteti. *Femijet nen 18 vjec te shoqeruar vetem nga nje prind duhet te pajisen me prokure per te udhetuar. KUJTESE: * Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes. * Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20 * Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para * Pagesa e bëre është e pakthyeshme. * Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Matias Travel & Tours
      edit

0 commenti:

Posta un commento