8 mag 2018

Published 16:31 by with 0 comment

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*, 765euro/pp, 7 ditë të plota Nisja me 25 maj....Nxitoni...!!!

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*, 
765euro/pp, 7 ditë të plota Nisja me 25 majTë përfshira në çmim:

1⃣Charter Tirane-Antalia-Tirane
2⃣Akomodimi ne hotel për 6 netë dhe 7 ditë
3⃣Koncepti All Inclusive/Ultra All Inclusive
4⃣Transfertat hotel-aeroport-hotel
5⃣Shoqëruesi shqiptar përgjatë udhëtimit


Bora Travel & Tours /+355 69 20 400 20 
      edit

0 commenti:

Posta un commento