10 mag 2018

Published 10:12 by with 0 comment

Kroaci , Itali, Greqi / Krociere, 26 Maj - 2 Qershor 7 Dite / 759 Euro/pp

Kroaci , Itali, Greqi / Krociere, 26 Maj - 2 Qershor  7 Dite / 759 Euro/pp
--Dubrovnik (Croatia) 
--Venice (Italy)
--Bari (Italy)
--Corfu (Greece)
--Santorini (Greece)
--Mykonos (Greece)
Çmimi përfshin:
🌟Sistemim ne Kabinë të brendshme.
🌟Taksat portuale
🌟Trajtim me pension të plotë (pije jo alkolike, ujë, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
🌟Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmës-kamarier të gatshëm për të shërbyer.
🌟Departamenti i "shërbimit ndaj klientit " është i hapur 24/24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
🌟Sallone, teatër, disko, bibliotekë.
🌟Pishina,palestra,
🌟Turne, karaoke, klasa vallëzimi dhe mësimet e palestër.
🌟Mbrëmje e muzikë live, shfaqje teatrale, partitë temë, vallëzim në salla dhe në disko.
💰Çmimi nuk përfshin:

🌜Taksa e shërbimit, €9 për person/dita.
🌜Udhëtimin për në Dubrovnik

Bora Travel & Tours / ++355 69 20 400 20

      edit

0 commenti:

Posta un commento