13 mar 2018

Published 13:13 by with 0 comment

Pranverë në Sofje, 16 Mars 3 Dite, 79 euro / pp

Pranverë në Sofje 
16 Mars , 3 Dite, 79 euro/pp
Me Shume Detaje:
1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20 
      edit

0 commenti:

Posta un commento