19 mar 2018

Published 16:08 by with 0 comment

Pranverë në Berlin/Gjermani, Nisja 19 Prill, 4 Ditë €339/pp

Pranverë në Berlin/Gjermani 
Nisja 19 Prill, 4 Ditë  €339/pp


Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Prishtinë - Berlin - Prishtinë.
2. Transferta dhe Shëtitjet me autobuz.
3. Akomodimi në hotel për 3 netë.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Transferimi me autobus për në Aeroportin e Prishtinës.
7. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 56 x 45 x 25 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento